Opinie

Dziękujemy Panu bardzo i gratuluję dużej wiedzy tematycznej.

Pisaliśmy do innych korepetytorów czy osób, ale nikt nie był w stanie pomóc z tymi problemami z teorii obwodów. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam 🙂

Mariusz
22/06/2020

Korepetycje z Panem Dariuszem zdecydowanie pomogły mi zrozumieć reguły i sposoby rozwiązywania zadań z mechaniki, których sam ucząc się indywidualnie nie byłbym w stanie tak szybko opanować. Dzięki temu udało się zaliczyć egzamin z ww. przedmiotu. Zajęcia prowadzone i dostosowane indywidualnie do każdego ucznia. Szczerze polecam!

Paweł
15/02/2020

Skontaktowałem się z Panem Dariuszem, ponieważ potrzebowałem pomocy z programowaniem w języku Python na pierwszym roku studiów informatycznych. W liceum nie miałem programowania, więc na studiach zostałem od razu wrzucony na głęboką wodę. Regularne spotkania z Darkiem pomogły mi zrozumieć i przejść na spokojnie przez wszystkie zadania domowe oraz zaliczenia. Natłok innych zajęć sprawił, że samodzielne zaliczenie wszystkich przedmiotów byłoby dla mnie praktycznie niemożliwe. Mocno polecam!

Maciek
29/12/2019

Polecam tego Pana! Zajęcia z programowania w C bardzo mi pomogły rozpocząć przygodę z programowaniem i algorytmiką 🙂

Zuzanna
02/12/2019

Polecam! Jako student Mechatroniki na pierwszym semestrze miałem problem z analizą matematyczną. Największe problemy sprawiały mi szeregi funkcyjne, ale na szczęście po pierwszych zajęciach z Panem Darkiem wszystko się rozjaśniło. Zaczęliśmy powoli od podstawy a później przeszliśmy do bardziej skomplikowanych zadań, o co na uczelni było ciężko. Najważniejsze, że pierwsze kolokwium poszło bardzo dobrze!

Michał
12/11/2019

Bardzo polecam! W końcu znalazł się ktoś dzięki, któremu zrozumiałem wskaźniki w C++ i inne podstawy programowania. Krok po kroku i bez pośpiechu jak na studiach. Jeszcze raz polecam Tego nauczyciela!

Karol
01/10/2019

Polecam i dziękuję za pomoc! Wspólna nauka popłaciła, egzamin poprawkowy z teorii obwodów w końcu zaliczony! Pewnie jeszcze wrócę przed następną poprawką z elektroniki 🙂 Pozdrawiam!

Oliwia
14/09/2019

Serdecznie polecam! Dariusz wytłumaczył mi w przejrzysty sposób przykłady schematów z automatyki. Jest bardzo miły a do tego posiada ogromną wiedzę. Odpowiadał na moje każde pytania 🙂

Polecam jeszcze raz.

Paulina
13/09/2019

Bardzo polecam! Zajęcia z Dariuszem bardzo mi pomogły w zaliczeniu egzaminu poprawkowego z mechaniki na Politechnice Warszawskiej. Z powodu dużej ilości egzaminów w sesji czerwcowej nie podszedłem do zaliczenia a przez wakacje prawie wszystko zapomniałem. Tracąc nadzieję na samodzielne przygotowanie zacząłem poszukiwania korepetytora. Kilka sierpniowych spotkań oraz dodatkowa praca własna w domu pozwoliły z totalnego zera wyjść na 4!

Adam
08/09/2019

Z powodu natłoku zajęć potrzebowałam nadgonić materiał z kilku przedmiotów. Pan Darek pomógł mi przygotować się do zaliczenia dwóch kolokwiów z elektroniki i automatyki. Na zajęciach panuje bezstresowa, miła atmosfera, która pozwala skupić się na nauce. Z pewnością wrócę z kolejnymi przedmiotami!!

Wiola
10/06/2019

Równania różniczkowe, schematy blokowe, transmitancje i transformata laplace już nie są mi straszne. Dwa kolokwia z automatyki zaliczone 🙂 Dziękuję za pomoc! Na pewno jeszcze wrócę z innymi tematami!

Aleksandra
18/05/2019

Bardzo dobry korepetytor. Wszystkie zadania wytłumaczone w zrozumiały sposób. Pan Dariusz wyjątkowo dobrze objaśnia wiedzę z przedmiotów technicznych. Korepetycje w dobrej atmosferze, łatwo można ustalić termin. Polecam!

Łukasz
05/03/2019

Razem z Darkiem przygotowywałam się do egzaminu z mechaniki.

Ponieważ jestem osobą pracującą nie mogłam uczęszczać na zajęcia na uczelni, mimo to zdałam egzamin za pierwszym razem i do tego bardzo dobrze :)) Dziękuję za współpracę i polecam każdemu 🙂

Asia
16/02/2019

Polecam serdecznie!

Adrianna
14/01/2019

Razem z Darkiem przygotowywałem się do zaliczenia metod numerycznych na Politechnice Warszawskiej. Nawet nie chcę wyobrażać sobie, ile czasu zajęłoby samodzielne przygotowanie. Na moje szczęście skontaktowałem się w porę z Darkiem i nauka materiału poszła gładko 🙂 Tam, gdzie zaczynałem się gubić, Darek tłumaczył aż do skutku. Bez dwóch zdań polecam każdemu!

Mateusz
04/01/2019

Pan Dariusz, wprowadza na lekcji bardzo swobodną atmosferę, bardzo dobrze pomógł mi w zagadnieniach związanych z początkami programowania. Polecam każdemu, kto nie miał wcześniej styczności z programowaniem.

Bartosz
26/11/2018

Razem z Panem Dariuszem sprawnie przeszliśmy przez materiał do pierwszego kolokwium z Algebry, które bez problemu zaliczyłam 🙂 Polecam tego Pana! Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Wszystkie niejasności i wątpliwości, których nie wyjaśnili wykładowcy na mojej uczelni zostały rozwiane 😉

Adrianna
20/11/2018

Zdecydowanie polecam tego korepetytora! Jako studentka wydziału Elektrycznego potrzebowałam pomocy przy nauce do egzaminu z elektrotechniki. Darek wytłumaczył mi wszystkie skomplikowane zagadnienia krok po kroku, w taki sposób, że w tym momencie są dla mnie wręcz oczywiste, będąc przy tym bardzo cierpliwym i zawsze przygotowanym.

Magdalena
04/11/2018

Jasno konkretnie i bez żadnych problemów. Polecam 🙂

Przemek
05/10/2018

Polecam 🙂

Weronika
14/09/2018

Korepetycje z elektrotechniki na bardzo dobrym poziomie. Do egzaminu podszedłem bez żadnego stresu. Polecam każdemu, kto ma problem z zaliczeniem

Patryk
12/09/2018

Polecam!

Justyna
12/09/2018

Bardzo dobra atmosfera, fachowość. Dzięki Dariuszowi zaliczyłem automatykę. Polecam serdecznie.

Andrzej
20/06/2018
Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Pole wymagane

pola oceny
Twoja ocena
Jak masz na imię?
Podaj swój email
Co myślisz o korepetycjach?